Özel Pelikan İlkokulundan Türkiye birinciliği Kaynak: Özel Pelikan İlkokulundan Türkiye birinciliği

TÜRKİYE GENELİ OKULİSTİK DENEME SINAVINDA 19 TÜRKİYE BİRİNCİSİ ÖZEL PELİKAN İLKOKULUNDAN ÇIKTI

1998 yılından günümüze Kocaeli / Gebze ilçesinin en nitelikli eğitim kurumu olan Özel Pelikan Koleji, yenilikçi eğitim modeli ve yüksek kalitesi ile her yıl başarılarını arttırarak eğitim ve öğretim hayatına devam etmektedir.

Özel Pelikan Koleji İlkokulu öğrencileri büyük bir başarıya adlarını yazdırarak Türkiye 1.leri oldular. Tüm öğrencilerimiz büyük başarı karşısında onurlandırıldılar.

Başarının tesadüf olmadığının altını çizen Özel Pelikan Koleji İlkokul Müdürü Sayın Sibel Demir AKMUSLUK Özel Pelikan Koleji öğretmenlerinin eğitim başarısı, öğrencilerimizin disiplinli çalışması ve ailelerimizin de destekleri ile bu başarı elde edildi. dedi.

İlkokul Müdürümüz Sibel Demir AKMUSLUK, Türkiye Geneli Okulistik Deneme Sınavında üstün başarı göstererek 1. olan tüm öğrencileri ödüllendirerek mutluluğunu ve memnuniyetini paylaştı.

Sayın AKMUSLUK: “Özel Pelikan Koleji İlkokulu eğitim ve öğretim hayatında kalite ile gelişen ve çağdaş eğitim modelinin uygulanmasına önem veren bir okuldur. Biz öğrenci – öğretmen – aile ilişkisini sağlam temeller üzerine kuran, eğitimi hayatın her alanına yayan ve Türkiye’de ilk ve tek Yaşamsal Ödevler Eğitimini uygulayan eğitim kurumuyuz. Tüm bunların sonucunda gelen başarılar ile eğitimciler olarak çok gururlanıyor ve duygulanıyoruz. Tüm öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve ailelerimize teşekkür ediyorum. Her geçen gün daha da gelişen eğitim anlayışımız ile başarı sayımızı arttırarak devam edeceğiz.” açıklamasını yaptı.

Türkiye geneli yapılan deneme sınavında tüm soruları doğru cevaplayarak tam puan alan Türkiye 1.si olan tüm öğrencilerimizi kutluyor ve başarılarının artarak devam etmesini temenni ediyoruz.

 

Son 33

Değerli öğrenciler, sınav sürecinin en kritik dönemlerinden birine adım atıyoruz. Kalan süreçte yapılan çalışmalar artık altın değerinde. İstisnasız bir gerçek var ki tüm bu sınav