Pelikan Koleji Büyük Çaplı Bir Festival Düzenleyerek İlke İmza Attı.

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde 23 yıldır eğitim – öğretim hayatını sürdüren Özel Pelikan Koleji büyük çaplı bir festival düzenleyerek ilke imza attı.

Özel Pelikan Koleji Ana Sınıfı Gebze’de daha önce görülmemiş bir etkinlik başlattı. Ana sınıfı yaş grubunu bir araya getiren ve ücretsiz olan bu etkinliğe katılım oldukça fazlaydı. Her yıl geleneksel bir hale dönüştürülecek olan bu etkinlikte çocukların tüm gün eğleneceği ve keyifle vakit geçirebileceği alanlar oluşturuldu.

Sabah 09.30 saatlerinde başlayan etkinlikte şişme oyun parkları, palyaçolar, yüz boyamalar, patlamış mısır ve şekerleme standı, büyük pamuk şekerler ve etkinlik stantlarımız mevcuttu. Özel Pelikan Koleji tüm bahçesini festivale ayırarak çocukların özgürce eğlenmesini sağladı. Müdürlerimiz ve öğretmenlerimiz gelen aileler ile festival hakkında bolca sohbet ettiler.

Özel Pelikan Koleji İlkokul Müdürü Sayın Sibel Demir AKMUSLUK: “sosyal aktivitelerin çocukların yaşamında önemli bir yere sahip olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle her fırsatı değerlendirerek etkinliklere ve gezilere çokça önem veriyoruz. Bu etkinliklerin çocuklarımızın sosyal hayatlarında ve bulundukları ortamlarda kendilerini ifade edebilmeleri için fırsatlar yaratıyor” ifadelerini dile getirdi.

Birbirinden eğlenceli aktiviteleri çocuklara sağlayan Özel Pelikan Koleji, mutluluğun ve heyecanın zirvesini hisseden miniklerimiz için sürprizleri bitmedi. Pamuk Prenses ekibi ile birlikte en popüler çocuk şarkıları coşkuyla söylendi ve dans edildi.

YAZA MERHABA COŞKUSU ÖZEL PELİKAN KOLEJİ ANA SINIFI İLE YAŞANDI

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde böylesi ilk defa görülen Ana Sınıfı Festivalinde büyük coşku yaşandı. Tüm Gebze halkına açık olan bu etkinlikte katılım oldukça iyiydi. Aileler ile çocukların gelişimi hakkında sohbet ederken çocuklarımız doyasıya eğlencenin tadını çıkardı.

 

 

23 yıldır Gebze’nin en nitelikli eğitim kurumu olan Özel Pelikan Koleji, yenilikçi eğitim modelinin yanı sıra hayata dokunmayı seviyor.

Son 33

Değerli öğrenciler, sınav sürecinin en kritik dönemlerinden birine adım atıyoruz. Kalan süreçte yapılan çalışmalar artık altın değerinde. İstisnasız bir gerçek var ki tüm bu sınav